Mýdlové kytice

Mýdlové kytice - nová inspirace pro váš domov. Nevěřili byste, co všechno se dá vytvořit z obyčejného mýdla. Jednotlivé mýdlové květy vypadají jako živé anebo jako fantastické mimozemské květiny.
Mýdla jsou vyráběná ručně, umělecky uspořádány a krásně prezentovány. Každá kytice je neopakovatelný originál. K výrobě používám suroviny špičkové kvality - nejlepší na současném trhu anglickou základní mýdlovou hmotu, potravinářská a kosmetická barviva a aroma.

Výrobky nemají nasledující povinné certifikáty:
Certifikát o zhodnocení bezpečnosti kosmetického přípravku ve vztahu ke zdraví fyzických osob; mikrobiologické, dermatologické i zátěžové testy; nemájí  registrace do CPNP čili Certifikát bruselského systému notifikace kosmetických přípravků;
nemají také nepovinné certifikáty: Certifikát The Vegan Society, Birmingham;  CPK a CPK bio Certifikáty od KEZ;  Certifikát HCS, neboli Humane Cosmetics Standard, od organizaci Svoboda zvířat; Cruelty-free Certifikát Global animal test-free a Global animal test-free and vegan od Peta Global;  Certifikát neziskové organizace True Friends of Natural and Organic Cosmetics, Brusel; Certifikát Ecocert od nadnárodní společnosti Ecocert group; nemají  ani méně známé certifikáty: Natur Kosmetik, BDIH, USDA Organic, Cosmetique BIO, ECOGARANTIE, ECO CONTROL a další. 

Proto mýdla nemají být používané zevně ani vnitřně :) .

Skladem bývá 1-2 kusy od druhu. Na objednávku se dá vyrobit i několik kusů libovolného druhu a barvy. V případě speciálních přání, pište je prosím do poznámky k objednávce anebo do mailu.

 
70
15001701500
Značky

Stránka 1 z 3 - 88 položek celkem

Další produkty

Stránka 1 z 3 - 88 položek celkem