Hortenzie a růže

10 hodnocení
 
  • 1 z 11
 
Dostupnost Na objednávku 5 dny
530 Kč    
Kategorie Mýdlové kytice
 

Nádherná míchaná kytice s hortenzií. Hortenzie v odstínech modré a fialové ve spojení s romantickými růžičkami vytváří dokonalou souhru.

Mýdlové květiny vypadají jako živé. Mýdla jsou vyráběná ručně, umělecky uspořádány a krásně prezentovány. Mýdlové kytice jsou originálním krásným dárkem pro každou příležitost. Romantická kytice krásně doplní váš interiér, je vhodná jako barevná a voňavá dekorace do koupelny nebo ložnice, může se hodit na provonění prádla apod. Každá kytice je neopakovatelný originál.

Základem mýdel je glycerinová mýdlová hmota SLS free (viz obrázek 4.) špičkové kvality značky Forbury. Při výrobě mýdla se používají potravinářská nebo speciální antialergická barviva a aroma (viz obr.5.).

Kytice má vynikající výraznou, ale nevtíravou květinovou vůni. Každý pohled na ni vám zaručeně vykouzlí úsměv na tváři a zvedne náladu! Je vhodná jako barevná a voňavá dekorace nejen do koupelny, ale do ložnice nebo obýváku. Kytice vytvoří u vás doma dokonalou atmosféru. Je to originální krásný dárek pro každou příležitost.

Celková výška - cca 23 cm, průměr 23 cm. Počet mýdlových květů -  11-13 ks. Celková váha - cca 450 g. Doplněno umělou dekorační zelení.

Nejde o kosmetický přípravek! Není vhodná hračka pro děti do 3 let.