Slunečnice Velký koš

1 hodnocení
 
  • 1 z 9
 
Dostupnost Vyprodáno
1 150 Kč
Kategorie Mýdlové kytice
Položka byla vyprodána...
 

Stylový pozinkovaný plechový květináč- kyblík v jednoduchém retro designu plný slunečnic a červeno oranžových růžiček – voňavá dekorace z mýdla.

Zlatožlutý úsměv slunečnice je zaručený způsob, jak někomu, kdo slunečnici uvidí či obdrží, rozjasnit den. Slunečnice nám projasní domov, už jen tím, že tam je.

Mýdlové slunečnice a malé růžičky vypadají jako živé. Mýdla jsou vyráběná ručně, umělecky uspořádány a krásně prezentovány. Doplněno umělou dekorační zelení. Kytice krásně vyníká v stylovém dekoračním plechovém antik květináči s oušky.

Mýdlové kytice jsou neotřelým krásným dárkem pro každou příležitost. Originální kytice krásně doplní váš interiér, je vhodná jako barevná a voňavá dekorace do koupelny, předsíni, obýváku apod. Každá kytice je neopakovatelný originál.

Základem mýdel je glycerinová mýdlová hmota SLS free (viz obrázek 4.) špičkové kvality značky Forbury. Při výrobě mýdla se používají potravinářská nebo speciální antialergická barviva a aroma (viz obr.5.).

Kytice má vynikající výraznou, ale nevtíravou květinovou vůni.

Pozinkovaný plechový květináč- kyblík , vintage povrchová úprava, velikost cca 16 x 20 cm. Celková velikost kytky  - cca 30-31 x 31-32 cm. Celková váha - cca 1, 5 kg.

Nejde o kosmetický přípravek! Není vhodná hračka pro děti do 3 let.