Růže kytice 1 červené

9 hodnocení
 
  • 1 z 9
 

Krásná romantická kytice růží které vypadají naprosto realisticky – voňavá dekorace z mýdla do koupelny nebo do ložnice. Ruční výroba.

Dostupnost Na objednávku 5 dny
570 Kč
Kategorie Mýdlové kytice
Položka byla vyprodána...
 

Romantická kytice růží + gerbery z mýdla – voňavá dekorace, která potěší a zvedne náladu při každém pohledu

Mýdlové květiny vypadají jako živé. Mýdla jsou vyráběná ručně, umělecky uspořádány a krásně prezentovány. Mýdlové kytice jsou originálním krásným dárkem pro každou příležitost. Romantická kytice krásně doplní váš interiér, je vhodná jako barevná a voňavá dekorace do koupelny nebo ložnice, může se hodit na provonění prádla apod. Každá kytice je neopakovatelný originál.

Základem mýdel je glycerinová mýdlová hmota SLS free (viz obrázek 4.) špičkové kvality značky Forbury. Při výrobě mýdla se používají potravinářská nebo speciální antialergická barviva a aroma (viz obr.5.).

Kytice má vynikající výraznou, ale nevtíravou květinovou vůni. Každý pohled na ni vám zaručeně vykouzlí úsměv na tváři a zvedne náladu! Je vhodná jako barevná a voňavá dekorace nejen do koupelny, ale do ložnice nebo obýváku. Kytice vytvoří u vás doma dokonalou atmosféru. 

Celková výška - cca 20 cm, průměr 20 cm. Počet mýdlových květů -  9 - 11 ks. Celková váha - 500 g. Doplněno umělou dekorační zelení.

Nejde o kosmetický přípravek! Není vhodná hračka pro děti do 3 let.