Pryskyřník a modřenec (ranunculus a muscari)

1 hodnocení
 
  • 1 z 8
 
Dostupnost Momentálně nedostupné
550 Kč
Kategorie Mýdlové kytice
Položka byla vyprodána...
 

Něžná kytice složena z květu pryskyřníků (ranunculus), modřence (muscari) a narcisů z mýdla – voňavá dekorace, která potěší každou ženu a zvedne náladu při každém pohledu

Mýdlové květiny vypadají jako živé. Mýdla jsou vyráběná ručně, umělecky uspořádány a krásně prezentovány. Mýdlové kytice jsou originálním krásným dárkem pro každou příležitost. Romantická kytice krásně doplní váš interiér, je vhodná jako barevná a voňavá dekorace do koupelny nebo ložnice, může se hodit na provonění prádla apod. Každá kytice je neopakovatelný originál.

Základem mýdel je glycerinová mýdlová hmota SLS free (viz obrázek 4.) špičkové kvality značky Forbury. Při výrobě mýdla se používají potravinářská nebo speciální antialergická barviva a aroma (viz obr.5.).

Kytice má vynikající výraznou, ale nevtíravou květinovou vůni. Každý pohled na ni vám zaručeně vykouzlí úsměv na tváři a zvedne náladu! Je vhodná jako barevná a voňavá dekorace nejen do koupelny, ale do ložnice nebo obýváku. Kytice vytvoří u vás doma dokonalou atmosféru. 

Celková výška - cca 22 cm, průměr 23 cm.  Celková váha - cca 500 g. Doplněno umělou dekorační zelení.

Nejde o kosmetický přípravek! Není vhodná hračka pro děti do 3 let.